ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فقط خاص پسندان / 101 متر 2 خواب / بنی فاطمه
فقط خاص پسندان / 101 متر 2 خواب / بنی فاطمه
3 ساعت پیش در هروی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
101
ساخت
1404
قیمت کل
45,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
450,000,000 تومان
طبقه
1
◼️◼️◼️◼️امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بـزرگترین و حـرفـه ای ترین در منطقـہ◼️◼️
❗واحد انحصاری ❗
✔️شاهکار سازه های منطقه
✔️ممتاز ترین لوکیشن منطقه
✔️اثری از برترین تیم طراحی کشور
✔️سازنده ای خوشنام و برند منطقه 1
✔️برترین متریال وارداتی از اروپا
✔️لابی مجلل با ارتفاع سقف 7 متر
✔️روف گاردن دیزاین شده چهار فصل
✔️نهایت کیفیت در ساخت و اجرا
❗مناسب افراد خاص پسند❗
❗شما دعوتید به تماشای این اثر هنری❗
83ــ34ــ187ــ937
⭐ کارشناس منطقه صالحی ⭐
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت