تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفلت 348متری تک واحدی ارزشمند 40درصد تهاتر

فلت 348متری تک واحدی ارزشمند 40درصد تهاتر

1 روز پیش در گلباغ نماز

متراژ
348
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏45,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,040,000 تومان
طبقه
3
آغاز هر کلامی نام خدای یکتا

رجبی هستم کارشناس فروش شهر الف گلباغ نماز
انتخاب خوب هنر ماست راهنمایی شما کار ماست
=================================
فرصت مناسب برای کار و سرمایه گذاری
لوکیشن عالی
تک واحدی
5طبقه 5 واحد طبقه سوم
آسانسور
پارکینگ اختصاصی
============================
جهت بازدید از این ملک ارزنده و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

انتخاب املاک درست پا گذاشتن رو پله های خوشبختی