تائید
فروش مسکونیآپارتمانفلسطین/ 130متر /فول امکانات/ اخرین بازدیدشما

فلسطین/ 130متر /فول امکانات/ اخرین بازدیدشما

2 هفته پیش در میدان انقلاب

متراژ
130
ساخت
1399
قیمت کل
‏23,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,769,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا
130متر لاکچری
دو خواب
✅تاپ لوکیشن فلسطین ✅
✅نقشه رویایی✅
پارکینگ
اسانسور
انباری
بالکن
پاسیو 15متری اختصاصی
✅فروشنده واقعی✅
ساختمان دو واحدی
✅مالک منعطف بینظیر✅
فایل شخصی کلیددر اختیار
مشاور سلیمی املاک شهر
پاسخ گویی24ساعته حتی تعطیلات