تائید
فروش مسکونیآپارتمانفناوری ساخت در کنار اصالت معماری

فناوری ساخت در کنار اصالت معماری

1 هفته پیش در چرخاب

متراژ
190
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏24,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,947,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
تیم تخصصی **املاک آراکو** با تکیه بر تخصص در حوزه های ملکی ، ساختمانی و حقوقی افتخار دارد این واحد آپارتمانی بی نظیر را به شما معرفی کند .

این ملک در یکی از برند ترین ساختمان های منطقه قراردارد

مشخصات فایل :
- متراژ واحد 190 متر مربع
- تعداد اتاق : سه خواب تک مستر
- جهت ملک : دو کله جنوبی شرقی

مشخصات متمایز :
- بازسازی صفر تا صد با متریال مرغوب و درجه یک
- آشپزخانه اصلی و مطبخ با کابینت های های گلاس
- مستر با دوش جکوزی اختصاصی
- نورگیری مستقیم در هر سه خواب و سالن
- سیستم کامل داکت اسپلیت، پکیج و رادیاتور

مشاعات و امکانات ویژه :
لابی شکیل، آسانسور مدرن، سونا و جکوزی عمومی
تراس جنوبی دلباز و پرنور، با اتصال مستقیم به سالن

** تجربه نوشتن یک قرارداد بی نقص را با ما تجربه کنید! **

** تیم تخصصی املاک آراکو **