تائید
فروش مسکونیآپارتمانفوروش واحد*120 متری تک واحدی*فول*شهرک دانشگاه

فوروش واحد*120 متری تک واحدی*فول*شهرک دانشگاه

1 هفته پیش در پاکدشت مامازند

متراژ
120
ساخت
1397
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,666,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️واحد فوق دارای ⚜️

♦️آسانسور ،انباری پارکینگ
♦️جنوبی و نورگیر از هر 2طرف
♦️کابینت بندی فول
♦️دو خواب هر دو دارای کمد دیواری
♦️هر دوخواب نورگیر
♦️سیستم گرمایش پکیج
♦️ساختمان تک واحدی میباشد
♦️واحد تخلیه و قابلیت رهن دادن تا 800ملیون را دارد

☎️برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

✅فایل های خودتون رو به ما بسپارید تا ظرف 2روز براتون اجاره و ظرف مدت 7روز براتون بفروشیم

⚜️کارشناس امور ملکی شما :حسن نژاد
⚜️آدرس دفتر:پشت شهرداری بلوار آموزش پرورش پلاک 241 املاک وزرا
⚜️بامدیریت آقای بهنام محمدی