تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفوری زمین 241 متری در گلشهر

فوری زمین 241 متری در گلشهر

11 ساعت پیش در چابهار

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏11,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,377,000 تومان
فروش زمین 241 متری گلشهر | قیمت شکار | بر 10 متر
فروش
موقعیت عالی، سر خیابان اصلی پهره

مناسب برای ساخت، سرمایه گذاری
سند تک برگ
مشخصات:
متراژ: 241 متر
موقعیت: گلشهر
سر خیابان اصلی پهره
بر: 10 متر
قیمت: شکار / بسیار مناسب
مشاورین املاک برادران خداوردی