تائید
فروش مسکونیآپارتمانفول تمیز 97متر پروژه برند اقدم فاز 8 پردیس

فول تمیز 97متر پروژه برند اقدم فاز 8 پردیس

14 ساعت پیش در فاز 8

متراژ
97
ساخت
1403
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,804,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
دپارتمان املاک فراز
____________
پردیس با آب و هوای کوهستانی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت

●واحد واقع در فاز 8
● محله یک
●بلوار فردوسی
● 97 متر 2 خواب

-----------------------------------
مبلغ 350میلیون ماهی 6تومن رهن مستاجر
که به ثمن اضافه میشود
-----------------------------------
☆☆ جهت یافتن فایل مورد نظر خود ، در انتهای آگهی از گزینه "پروفایل مشاور املاک یا دپارتمان املاک فراز استفاده نمایید" ☆☆
-----------------------------------
بهترین پیشنهادات برای سرمایه گذاری و سکونت را با تیم مجرب ما تجریه کنید
_____________________
● کارشناس : خانم خسروی