تائید
فروش مسکونیآپارتمانفول متریال+مهندسی ساز+کم نظیر

فول متریال+مهندسی ساز+کم نظیر

2 روز پیش در ارشاد

متراژ
255
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏34,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,294,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✨✨✨رویای خانه دار شدن را با ما تجربه کنید.
✨آخرین بازدیدی که در این متراژ خواهید رفت✨

✅مشخصات:
✔️255متر+3خواب
✔️دو تراس کاربردی و قابل چیدمان (حدود 20 متر)
✔️پنجره های کف تا سقف تماما نورگیر
✔️مستر و کلوزت
✔️کابینت و کمد ها بهترین برند چوب بهترین رنگ برای سلیقه های خاص
✔️پذیرایی و TV مجزا
✔️لابی مجلل+سالن ورزش

✅موقعیت:
✔️محله آرام و اصیل نشین
✔️دسترسی آسان به مراکز خدماتی و رفاهی

✨✨تمامی طبقات موجود میباشد✨✨
✨ملک با هر قیمتی و برای هرنوع سلیقه ای موجود میباشد.
✅مشاور امین شما امیرحسین شهفر.