تائید
فروش مسکونیآپارتمانفول نصبیجات/135متر/پارکینگ اختصاصی/2خواب/نورعالی

فول نصبیجات/135متر/پارکینگ اختصاصی/2خواب/نورعالی

1 روز پیش در گلبارگ

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏8,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,296,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
135 متر | 2 خواب
طبقه 4
نورگیر عالی
فول نصبیجات
کولرگازی + شوفاژ
پارکینگ اختصاصی

مشاور : علی منعم

تماس برای اطلاعات بیشتر و بازدید