تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاقرنی کوی امام رضا نوساز کلید اول ویلای

قرنی کوی امام رضا نوساز کلید اول ویلای

3 روز پیش در یاسوج

متراژ
210
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
210
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,714,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅قرنی کوی امام رضا
✅زمین 210متر
✅زیربنا170متر سالن 4فرش 12متری کناف لاین نوری
✅سه خواب بزرگ اتاق مستر کناف ضد آب لاین ✅نوری
✅آشپزخانه تمیز کثیف
✅حیاط ماشین رو
✅راهپله داخل
✅سند پروانه دار
✅خیابان12متری
✅قابلیت رهن 1میلیارد
✅مشاور املاک دنا
✅نجفی