تائید

قطعه زمین

1 هفته پیش در ارومیه

متراژ
1100
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,000,000 تومان
قویترین فایلینگ منطقه( کد 7002)
باسلام واحترام

✅️بَر تبت
✅️متراژ 1100متر
✅️ساختمان 25متری
✅️برق واب
✅️دیوارکشی شده
✅️قولنامه وسند در دست اقدام

❤️یافتن سلیقه شما تخصص ماست

⬅️فایل مشابه موجودهست
⬅️برای اطلاعات بیشتر وبازدید تماس بگیرید

___________مشاوراملاک صابر_______________
__________اعتبارما اعتماد شماست___________