تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیقطعه قابل ساخت 247متر/کوچه منتهی به ساحل

قطعه قابل ساخت 247متر/کوچه منتهی به ساحل

23 ساعت پیش در رودسر

قیمت کل
‏1,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,858,000 تومان
⭐انبوه سازان و املاک بزرگ پردیس

❌متراژ زمین 247 متر
❌12متر بر زمین
❌ساحلی با ویو ابدی به دریا
❌مناسب سرمایه گذاری و ساخت
❌دارای مدارک معتبرو قابل استعلام
❌امکان معاوضه با ماشین و ملک
❌دارای کوچه 8 متری
❌کاربری گردشگری مسکونی

✔️مبایعه نامه رسمی با سربرگ انبوه سازان پردیس
✔️سیماک کشوری به نام خریدار
✔️مهر و تاییدیه شورای شهر
✔️نسق و فروشنامه و تمام سلسه مراتب فرش

جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید.
مشاور فروش : خانم نیک قلب