تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیقطعه مسکونی در فرهنگیان

قطعه مسکونی در فرهنگیان

1 هفته پیش در جلفا

قیمت کل
‏375,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,000 تومان
یک قطعه زمین در پشت مسجد فرهنگیان به متراژ 187متر دو بر هم 12متری راه داره هم 10متری