تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیقطعه مسکونی شهرک نور اسکو

قطعه مسکونی شهرک نور اسکو

2 هفته پیش در سهند

قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,500,000 تومان
⚜️فایل خاص فروش 200متر دوکله
اگر دنبال واحد ،تمیز خوش نقشه و بدون دردسر بازسازی هستید
این فایل انتخاب مطمئن شماست
✅متراژ واقعی 200متر قطعه زمین با کاربری مسکونی
✅رو به باغات اسکو جلو باز -
✅بهترین موقیت برای ساخت و سرمایه گذاری و کلی مدارک تکمیل.
نکات مثبت این واحد
1. یکی از بهترین محله های شهرک نور
2. دسترسی عالی به مراکز خرید و ایستگاه ها
3.محیط فرهنگی بسیار مناسب
4. نورگیری عالی
باتشکر
املاک ستاره شهر