تائید
فروش مسکونیآپارتمانقلب دروس 145 متر نوساز بدون ریشه فروش فوری

قلب دروس 145 متر نوساز بدون ریشه فروش فوری

4 روز پیش در دروس

متراژ
145
ساخت
1404
قیمت کل
‏67,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏462,068,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️اکازیون واقعی سال 1405 ✅️
✅️ شرایط پرداخت عالی ✅️
بهترین فرصت برای مناسب سرمایه گذاری
بهترین لوکیشن منطقه 3
2 جهت نور و ویو عالی با پنجره های قدی
پلان تفکیکی
2 خواب مستر خوش نقشه
سازه ای مدرن با بهترین متریال روز
نوساز