تائید
فروش مسکونیآپارتمانقلندری 127 متر دو خواب مستر قیمت استثنایی

قلندری 127 متر دو خواب مستر قیمت استثنایی

3 روز پیش در درب دوم

متراژ
127
ساخت
1403
قیمت کل
‏38,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سنگ
کارشناس و مشاور فریلنسر متخصص در امور ملکی منطقه 3
خانم واصف

قلندری بهترین لوکیشن
نوساز
127 متر دو خواب مستر
سالن پرده خور با نور جنوب
آشپزخانه دلباز و شیک
دارای پارکینگ و انباری سندی
دارای پاسیو کاربردی
و بسیاری شنیدنی های جذاب...

بهترینها و به قیمت ترین های ملکی را از من بخواهید.