تائید
فروش مسکونیآپارتمانقیطریه 212 متر 2 نبش / تراس میز خور

قیطریه 212 متر 2 نبش / تراس میز خور

2 هفته پیش در قیطریه

متراژ
212
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏62,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏292,452,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
212 متر
قیطریه لوکیشن دنج
دسترسی عالی
بدون پرتی
سالن پرده خور
سالن اجتماعات
روف گاردن

مشاور شما باغبان