ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
قیطریه/بلوارصبا/60متر/تک واحدی/خوش قیمت
قیطریه/بلوارصبا/60متر/تک واحدی/خوش قیمت
1 روز پیش در قیطریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
250,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️در زمان رکود ، هرگز گران نخرید
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
⚜️قیطریه ، بلوار صبا
⚜️5طبقه ، تکواحدی ، طبقه چهارم
⚜️50متر سندی ، 60متر روئیتی ، یک خواب
⚜️آسانسور و تراس دارد
⚜️سندشخصی (بدون ریشه)
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
⚜️تخفیف عالی هنگام عقد قرارداد
⚜️کارشناس فروش VIP
⚜️دپارتمان بزرگ املاک شایگان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت