تائید
فروش مسکونیآپارتمانقیطریه دوقدمی پارک 147متر 3خوابه فول مشاعات

قیطریه دوقدمی پارک 147متر 3خوابه فول مشاعات

1 هفته پیش در قیطریه

متراژ
147
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏72,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏491,156,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
قیطریه حوالی پارک
147متر 2خوابه ولی قابلیت 3خواب رو داره
طبقه اول رو لابی
لابی مجلل به ارتفاع سقف 8متر
دو واحدی
نوساز
مشاعات:لابی، سرایدار ،سوناو جکوزی ، سالن سینما،سالن اجتماعات به ظرفیت 400نفر
تراس قابل استفاده
فایل خارج از مارکت میباشد
فایل شخصی میباشد
مشاور قدیمی قیطریه : نجفی
کمیسیون این واحد ارزنده یک درصد کامل میباشد