تائید
فروش مسکونیآپارتمان*قیمت منطقی، امکانات فراتر از انتظار*

*قیمت منطقی، امکانات فراتر از انتظار*

4 روز پیش در بلوار سجاد

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏40,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏251,875,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
*****برنتین*****

_کارشناس و مشاور امور ملکی:
رضا قندهاری

⭕️جنوبی سجاد
⭕️بهتر از هر آنچه تا کنون دیده اید….
⭕️چه از نظر ساخت، چه از نظر متریال، چه از نظر مشاعات و….

✅پروژه ای فاخر و بی نقص
✅از سازنده معتبر و آرشیتکت خوش ذوق

❌❌❌با آفر ویژه قیمتی!❌❌❌

_آپارتمان 160 متری
_3 خواب (مستر+نورگیر)
_واحد غرق در نور با پنجره های قدی
_تراس قابل چیدمان

**مشاعات کامل با طراحی خیره کننده**

«مناسب تر از تمام فایل های مشابه در این کلاس»