تائید
فروش مسکونیآپارتمانقیمت کف بازار/88 متر/بودجه منطقی

قیمت کف بازار/88 متر/بودجه منطقی

1 ساعت پیش در فاز صفر

متراژ
88
ساخت
1404
قیمت کل
‏450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,113,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚡با سلام و عرض ادب⚡

بیاتا بهت بگم چجوری با 450 میلیون میتونی سرمایتو حفظ کنی و ❗سود صد در صدی داشته باشی❗

◀️4 طبقه ◀️85 تا 95متر ◀️2 خواب
⬅️ پارکینگ+ انباری+آسانسور مجزا

✅همه اینا رو میتونی با شرایط اقساط داشته باشی
⚠️ مراحل قانونی+مدارک مشخص+ثبت محضری

️امکان معاوضه:ملک/خودرو/زمین/طلا/اهن

‼️الان وقت تصمیم درسته نه تردید باهام تماس بگیر
راهنمای شما خانم حسنی