تائید
فروش مسکونیآپارتمانلارستان 109 متر 2 خواب فول امکانات تکواحد

لارستان 109 متر 2 خواب فول امکانات تکواحد

14 ساعت پیش در بهجت‌آباد

متراژ
109
ساخت
1400
قیمت کل
‏29,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏267,889,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
باسلام و احترام
109 متر 2خواب
فول امکانات
دارای پارکینگ سندی جای 2 پارکینگ طبقه همکف
آسانسور بزرگ ایتایایی
ایتالیایی
انباری 6 متری
بالن 2 تا بزرگ قابل چیدمان
سالن یکدست
خوش نقشه
نور گیر عالی
فروشنده واقعی تکواحدی
زیر قیمت منطقه
واحدهای دیگر در منطقه با بودجه شما موجود است
مشاور تخصصی شما : حسینی
مشاور تخصصی شما : حسینی