تائید
فروش مسکونیآپارتمانلواسان / 265 متر آپارتمان

لواسان / 265 متر آپارتمان

5 ساعت پیش در لواسان

متراژ
265
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏105,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏396,226,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
5
265 متر سه خواب مستر

رضا راکی