تائید
فروش مسکونیخانه و ویلالواسان کمربندی 650 متر ویلا سند6دانگ ریشه سالم

لواسان کمربندی 650 متر ویلا سند6دانگ ریشه سالم

16 ساعت پیش در لواسان

متراژ
650
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
‏220,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏440,000,000 تومان
- 500 متر زمین با 650 متر بنا دوبلکس
- 2 خواب مستر
- یک واحد مجزا 100 متری
- آسانسور داخلی
- 3 پارکینگ
- سندتک برگ با پایان کار ریشه سالم
- روف گاردن
- اتاق سرایداری
- لوکیشن و فرعی عالی کمربندی
- قابل تهاتر تا 50٪ با آپارتمان منطقه 1 و 3
- فروشنده واقعی
___________________________
مدیریت؛ مهندس حبیبی
♦️ بروزترین و قویترین فایلینگ منطقه را از ما بخواهید ♦️
❇️ مشاورین املاک ویلای سبز ❇️