ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
لولمان 75متر بنا 350متر زمین ویو ابدی
لولمان 75متر بنا 350متر زمین ویو ابدی
1 هفته پیش در لولمان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
9,714,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ملکی استثنایی در شهرک دنج لولمان، با تمامی ویژگی های یک زندگی آرام و دلنشین:
⚜️ زمین وسیع 350 متری با بنای 75 متری
⚜️ محوطه دور دیوار، امنیت و حریم خصوصی کامل
⚜️ واقع در شهرکی نقلی و آرام
این ملک در محدوده ای بکر و دنج با ویو ابدی بی نظیر و کوچه ای بسیار زیبا قرار دارد.
دسترسی های کلیدی:
✅ اتوبان رشت لاهیجان: فقط 5 دقیقه
✅ ساحل دریا: کمتر از 15 دقیقه
⭐️ شرایط ویژه:
✅ فروش مستقیم از مالک (بدون واسطه)
✅ امکان معاوضه با خودرو نیز فراهم است.
برای اطلاعات بیشتر، هماهنگی بازدید و مشاوره، لطفاً از طریق تماس با ما در ارتباط باشید. ⭐️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت