تائید
فروش مسکونیآپارتمانلوکس ترین واحد منطقه 9/ مختص جهیزیه

لوکس ترین واحد منطقه 9/ مختص جهیزیه

2 روز پیش در اقبال

متراژ
85
ساخت
1390
قیمت کل
‏12,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏144,117,000 تومان
طبقه
همکف
✅️85 متر
✅️30 متر حیاط لوکس و لاکچری
✅️فول بازسازی
✅️زیر پیروزی
✅️با بهترین متریال
✅️کف سرام 1×1

مسکن امین