تائید
فروش مسکونیآپارتمانلوکس و جذاب برای زندگی مدرن(تهرانی پسند)

لوکس و جذاب برای زندگی مدرن(تهرانی پسند)

19 ساعت پیش در فاز 2

متراژ
103
ساخت
1403
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,067,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✨آخرین فرصت خرید زیر قیمت در لوکیشنی عیونی نشین!!!✨

⚡عکس هامتعلق به خود واحد است بازدید آزاد⚡

⚡‼️مژده‼️ ‼️ مژده‼️ این فایل قابلیت 300 میلیون رهن کامل را دارد که از مبلغ کل کسر شده ⚡

✨..... آدرس واحد فقط بصورت حضوری و در زمان بازدید..... ✨
ـ
✅103متر بامشاعات/شیک و خوش نقشه/دو احدی/دو خواب/طبقه ی سوم

✅سالن بسیار بزرگ و یکدست متناسب چیدمان برای مبل و میز ناهارخوری

✅آشپزخانه دلباز و پر کابینت ازجنس نئوکلاسیک با طراحی جدید

✅دو خواب کاملا جادار برای تخت دونفره با کمد دیواری عمیق

✅تمام پلانها مهندسی شده و بدون پرتی با بهترین متریال درجه یک

✅سرویس و حمام بازسازی شده با جاگیری مناسب با فضا

✅بالکن قابل چیدمان/آسانسور/پارکینگ محوطه سندی

✅محیطی دنج و آرام باهمسایگان خوب و محترم

✅دسترسی عالی به تاکسی؛ایستگاه مترو وقطار شهری و....

✅دسترسی عالی به تمام امکانات رفاهی وآموزشی ودرمانی و...

✨تمامی مدارک و اسناد تکمیل وقابل استعلام از شرکت عمران پرند(5برگی+برگه ی عرصه+کارت قسط✨

⬅️مشاور تخصصی امورملکی:فرامرزی نیاⓂ️