تائید
فروش مسکونیآپارتمانلوکیشن تاپ دانشجو / 3خواب / فول امکانات

لوکیشن تاپ دانشجو / 3خواب / فول امکانات

2 هفته پیش در دانشجو

متراژ
125
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
‏10,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,840,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
⚜️ مشـاور شما : علـی آراستـه ⚜️
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

⭕️ سند آزاد - قابلیت دریافت وام مسکن ⭕️

تاپ لوکیشن دانشجو

125 متر | خوش نقشه و بدون پرتی
سه خواب | تک واحدی
کابینت MDF | کف سرامیک
نزدیک به حاشیه | آسانسور سندی
پارکینگ | مشاعات تمیز

قابلیت رهن تا مبلغ 1 میلیارد

⚠️برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید ، تماس بگیرید ⚠️
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
آدرس دفتر : نبش دانش آموز 33 - املاک آراستـه
رضایت و اعتماد شمـا ، افتخار مـا