تائید
فروش مسکونیآپارتمانلوکیشن تاپ کلید آماده فایل شخصی 97 متر 2 خ

لوکیشن تاپ کلید آماده فایل شخصی 97 متر 2 خ

1 هفته پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
97
ساخت
1392
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏278,350,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
97 متر فایل شخصی 2 خ | کلید آماده | لوکیشن تاپ

یه واحد جمع وجورِ خفن ، جایی که نور و نقشه دست به دست هم دادن

فایلایی از این جنس رو هر روز نمی بینی… این یه فرصته نه فقط خونه

کلید دستمه تصمیم با توئه… دیر کنی ، رفته

متراژ 97 متر
️ 2 خواب استاندارد
طبقه چهارم از 5 طبقه
( 2 واحدی ، خلوت و دنج )
پارکینگ همکف
️ سن بنا 13 ساله واقعی
نما تراورتن شیک

✨ فول امکانات کامل
✨ نقشه مهندسی و نورگیری بی نظیر
✨ تخلیه کامل ، کلید در اختیار من
✨ در حال نقاشی ( تحویل تمیز و آماده )
✨ لوکیشن تاپ و پرتقاضا
✨ فایل شخصی ( بدون دردسر )

2/700 میلیارد تومان رهن میره

برای بازدید ، فقط تماس
این مدل فایل ها «می مونه؟»

نه… جمع میشه

حسین بختیاری مسکن ستاره شرق تهرانپارس