تائید
فروش مسکونیآپارتمانلوکیشن خاص/180مترکلیدنخورده

لوکیشن خاص/180مترکلیدنخورده

7 ساعت پیش در دهقان ویلا

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏27,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,555,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭐️⭐️⭐️ بیست برازنده شماست ⭐️⭐️⭐️

⭐ کارشناس امور ملکی : علی نسب ⭐️

◀️ 180 متر3خواب
◀️ 2 واحدی
◀️ فوق العاده خوش نقشه
◀️ نور و نقشه عالی
◀️ لوکیشن عالی
◀️ دسترسی فوق العاده
◀️ بدون پرتی
◀️ ساختمان آرام با همسایگانی محترم

⭕️جهت هماهنگی برای بازدید واطلاع از موجودی واحد تماس حاصل فرمایید.

⭐️با مشاوره ی تخصصی و کارآمد در تمامی حوزه های ملکی در خدمت شما هستیم⭐️

املاک 20 | نامی قابل اعتماد در معاملات ملکی

تخصص ما: خرید، فروش، معاوضه و مشارکت در ساخت با دقت و شفافیت.
تعهد ما: مشاوره واقعی، فایل های دقیق، و همراهی تا لحظه انتقال سند.
اگر به دنبال معامله ای مطمئن و بدون ریسک هستید،
املاک 20، انتخاب خریداران و سازندگان حرفه ای است.