تائید
فروش مسکونیآپارتمانلوکیشن قوی نارمک خیابان جویبار (132 متری)

لوکیشن قوی نارمک خیابان جویبار (132 متری)

3 روز پیش در نارمک

متراژ
132
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏46,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏354,545,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1

محبی