تائید
فروش مسکونیآپارتمانلیلیان پالاس بلوک VIP/ستاره+ 95 متر

لیلیان پالاس بلوک VIP/ستاره+ 95 متر

1 روز پیش در فاز 3

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,105,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
خرید مستقیم از شرکت / طبقه 1 تا 3 بلوک ستاره برای فروش موجود شد متراژ ها از 95 تا 110 متری

چرا مجموعه لیلیان پالاس نگین غرب استان طهران لقب گرفته ؟
امکانات هتل 5 ستاره
آسانسور باربری
نیروی تاسیساتی و خدماتی 24 ساعته و............

صادق حسین آبادی هستم کارشناس سرمایه گذاری فاز 4