تائید
فروش مسکونیآپارتمانمالک هستم تهاتردارم باآپارتمان ضمنا غرفه هم دارم

مالک هستم تهاتردارم باآپارتمان ضمنا غرفه هم دارم

3 روز پیش در کیش

متراژ
105
ساخت
1402
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏380,952,000 تومان
طبقه
2
سلام بر مشاورین املاک محترم و مالکین محترم
بنده مالک هستم

یک دستگاه آپارتمان عالی در محله ای عالی درمشهددارم به ارزش 11 میلیارد (مشخصاتش داخل همین اگهی ثبت شده)
بعلاوه یک غرفه در جزیره کیش هم دارم به ارزش 29 میلیارد
مجموعا 40 میلیارد

برای هردوتا و یا بصورت جدا برای هرکدوم اینا اپارتمانی درکیش دارین که مالکش حاضربه تهاترهستن درخدمتم
ضمنا نقدینگی دیگه ای ندارم《《《
لطفا فقط تماس بگیرین
پیامک و چت پاسخگو نیستم