تائید
فروش مسکونیآپارتمانمتـ180ـر * کلید نخورده * بیــنظیر

متـ180ـر * کلید نخورده * بیــنظیر

3 روز پیش در صفاشهر

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏25,110,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,500,000 تومان
طبقه
5
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
~ بسمه تعالی ~

‼️در این واحد تمام شهر در دستان شماست‼️

• 180متر پلان خوش چیدمان

… مشاورین و مهندسین مجموعه املاک ایوان …