تائید
فروش مسکونیآپارتمانمجتمع برلیان پونک

مجتمع برلیان پونک

2 هفته پیش در زنجان

متراژ
75
ساخت
1394
قیمت کل
‏4,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,333,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
☑اگر قصد فروش ملکتان را دارید با ما در تماس باشید
✅اگر قصد خرید ملک مناسب هستید با ما در تماس باشید

✅به نام خالق هستی ✅

مجتمع برلیان پونک
طبقه 4 و 2 موجود
75متر
2 خواب
ویو ازاد بدون بلوک مزاحم
سند عرصه و اعیان
پارکینگ مسقف
تجهیز کامل
دسترسی و لوکیشن عالی
_______
مجتمع ایلیا
طبقه 4
پارکینگ مسقف
88متر .2 خواب
فی 4400
موارد مشابه دیگر موجود می باشد .

مالکین محترم
________________________________________________
جهت فروش فوری ملک خود از طریق چت دیوار یا واتس آپ و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و اطلاعات درج شده زیر را برای ما ارسال فرمایید .
_________
️آدرس و مشخصات ملک

️عکس یا فیلم

️قیمت اعلامی و شماره تماس
____________________________
خریدو فروش
رهن و اجاره

خرید و فروش آپارتمان ،مسکن ملی ،واحد شخصی ساز