تائید
فروش مسکونیآپارتمانمجتمع کاج/طبقه2/بلوار حجاب/ادیب/شاهد بازسازی فول

مجتمع کاج/طبقه2/بلوار حجاب/ادیب/شاهد بازسازی فول

1 هفته پیش در ادیب نیشابوری

متراژ
90
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,777,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
90 متر دوخواب.

طبقه دوم.

انباری 12 متری.

سند شش دانگ آماده انتقال.

بازسازی شده فول.

پنجره ها دوجداره.

کف سرامیک MDF کمد دیواری فراوان.

اسپلیت کارگذاری شده.

عکس ها متعلق به خوده واحد میباشد.

350 م رهن مستاجر که از مبلغ اصلی کسر شده است.

قابلیت واگذاری رهن در سال جدید تا 600 م تومان.

نزدیک به تمامی مشاعات و مراکز خرید

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

کدیور هستم
آدرس دفتر ما بین حجاب 48 و 50 کنار ایستگاه اتوبوس املاک تلاش