تائید
فروش مسکونیآپارتمانمجتمع یاس/143متر/سه خواب

مجتمع یاس/143متر/سه خواب

19 ساعت پیش در دیلمان

متراژ
143
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏16,440,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,965,000 تومان
طبقه
5

☎️ برای اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید