تائید

مجمتع کارگاه سوله صنعتی

12 ساعت پیش در ریوند

اتاق
3
متراژ زمین
1890
سال
1402
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,640,000 تومان
سند اداری
دارد
مجتمع کارگاهی صنعتی
کاربری صنعتی
متراژ کل 1890 متر
یک سوله کامل مجهز با واحد های اداری بسیار عالی به متراژ 350 متر
4 قطعه هر کدام 200 متری ناقص
یک قطعه 300 متری باغ
مشاعات تمام بتن مسلح
بهترین نمای بیرون و واحد اداری
استخر ، تانکر آب ، جرثقیل یک تنی همراه دکل متحرک ، هواکش ، سرمایشی و گرمایشی ، لوله کشی گاز کل قطعات ، لوله کشی برق و گاز کل مجتمع ، روشنایی معابر ،
خلاصه باید بازدید کنید
قیمت توافقی
معاوضه و تهاتر
روستای انجیدن نبش کوچه فرهنگ 3