تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیمحدوده شهرداری / تهاتر / 242 متر بر 11 / واوان

محدوده شهرداری / تهاتر / 242 متر بر 11 / واوان

1 سال پیش در اسلام شهر

قیمت کل
9٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬190٬000 تومان
زمین فوق واقع در محدوده شهرداری میباشید

✅ 242 متر ، بر 11
✅ شمالی
✅ 60 درصد ارزش زمین قابل تهاتر با آپارتمان در واوان و مابقی نقد
⭕ بازدید = پسند ⭕

⭕ کارشناس ملکی شما سهیل
فایل های فروش ، اجاره ، مشارکت در ساخت خود را به ما بسپارید .
املاک دارابی در خدمت شما عزیزان در ارائه بهترین خدمات در امور رهن و اجاره،خرید و فروش ویلایی و آپارتمان، مشارکت در ساخت
آدرس دفتر: خیابان منتظری پلاک 131