ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
محدوده کاشانی 420 متری 2 طبقه 3 خواب کلاسیک
محدوده کاشانی 420 متری 2 طبقه 3 خواب کلاسیک
4 روز پیش در یزد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
420
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
225
قیمت کل
35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
155,555,000 تومان
⭐️مشخصات بارز ملک:
✔️سند شش دانگ تک برگ ✔️کوچه دررو ✔️اسکلت بتون ✔️منطقه نوساز
مشخصات کلی ملک:
✅ سند شش دانگ تک برگ
✅ 225 متر زمین / 420 متر زیربنا
✅ 2 طبقه / پیلوت و طبقه اول
✅ پیلوت 2 خواب / طبقه اول 3 خواب
✅ 1 خواب مستر
✅ هال بزرگ +70 متر با قابلیت چیدمان بالا
✅ آسانسور (غیرفعال)
✅ نوع سازه: اسکلت بتون
✅ کاشی سرامیک 80*80 (پرسپولیس)
✅ نورگیری مستقیم اتاق خواب ها
✅ منطقه نوساز با دسترسی بالا
✅ نما سنگ
و…
‼️جهت استعلام شرایط معاوضه ویژه همچنین تایم بازدید همین حالا تماس بگیرید
مشاور شما: ملک ثابت کارشناس تخصصی فروش منزل ویلایی دپارتمان مسکن ملکینو
“به رویاهایتان اعتماد کنید”
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت