ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
*مختص جنوبی ها*مالک اهوازی/ عمارت فوق لاکچری و خاص
*مختص جنوبی ها*مالک اهوازی/ عمارت فوق لاکچری و خاص
1 روز پیش در رامسر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
300
ساخت
1402
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
16,000,000 تومان
لوکیشن نورچمستان
کد12m
500زمین
300بنا
ویوجنگل سرسبز با چشم انداز جنگل
مناسب سکونت دائم
منطقه برند مجهز ب تمامی امکانات رفاهی
سندتکبرگ عرصه عیان
استخرسونا
دسترسی به تمامی امکانات رفاهی
جکوزی موزیکال
متریال درجه1
نورپردازی حرفه ای
3نشیمن بزرگ
سیستم سرمایشی گرمایشی
استخر4فصل
عمارت فوق لاکچری
اقامت رایگان جهت بازدید ملک در هتل بین المللی شمال
فول فرنیش
منطقه برند خوش نشین
پاسخگویی تا 12 شب
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت