تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامدرن دوبلکس سهیلیه*ویلاخان*

مدرن دوبلکس سهیلیه*ویلاخان*

1 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۳

متراژ
225
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
340
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,470,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✔️املاک ویلاخان با2شعبه فعال در منطقه ✔️
✔️تجربه و مشاوره ما تضمین سرمایه گذاری شما✔️
✔️استعلام قیمت وسندوفایل مشابه.تماس بگیرید✔️

✅️زیر قیمت منطقه و کارشناسی شده ✅️
✅️قیمت مقطوع لطفا تقاضای تخفیف نفرمائید ✅️

✅️ 340 متر زمین
✅️ 225 متر بنا
✅️3 خواب همگی مستر .
✅️بالکن بزرگ با چشم اندازه زیبا
✅️ برق مصرفی ، گاز منبع و لوله کشی ، سهمیه آب کشاورزی + منبع ذخیره آب
✅️استخر به همراه تصفیه خانه مجهز
✅️ با بهترین متریال ساخت
✅️بر آسفالت
✅️امنیت بالا
✅️دورتا دور تهرانی نشین
✅️مناسب برای سکونت دائم

کارشناس فروش کل منطقه سهیلیه:سبحان حقیقت