تائید
فروش مسکونیآپارتمانمذاکره/آپارتمان 135 متری بدون قناسی در ابوالقاسمی

مذاکره/آپارتمان 135 متری بدون قناسی در ابوالقاسمی

2 هفته پیش در دیلمان

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,222,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
جهت مشاهده همه آگهی های ملکی تیم ما،به انتهای آگهی مراجعه کنید و یا "مذاکره" را در دیوار جستجو کنید.

دپارتمان املاک مذاکره

با مذاکره ، همه چی حل میشه
--------------------------
کارشناس فروش : سهیل مقدم
--------------------------
کد 5986

✅️آپارتمان 135 متری خوش نقشه
✅️چهار طبقه/ سه واحد/طبقه اول

✅️پذیرایی نورگیر
✅️نقشه بدون قناسی
✅️آشپزخانه با طراحی جذاب و کابینت های MDF

✅️دارای دو پارکینگ اختصاصی

✅️قابلیت رهن ملک تا یک میلیارد و هشتصد میلیون
✅️دارای نسق معتبر
✅️زمین اوقاف

✅️دسترسی آسان به هایپرمارکت/سوپرمیوه/باشگاه/داروخانه

❕ با ما مطمئن معامله کنید ❕

✨دارای مجوز رسمی از اتحادیه املاک و مستغلات کلانشهر رشت ✨

✨انعقاد تمامی قرارداد ها با کد رهگیری و قرارداد های تحت نظر اتحادیه املاک و مستغلات کلانشهر رشت✨

☎️برای ثبت درخواست های خود با مشاورین ما تماس بگیرید☎️