ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
مذاکره/ویلا کنلگی 105 متر/پارکینگ/تخته پل
مذاکره/ویلا کنلگی 105 متر/پارکینگ/تخته پل
3 هفته پیش در پیله داربن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
105
قیمت کل
5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
52,380,000 تومان
آبگرم کن
جهت مشاهده همه آگهی های ملکی تیم ما،به انتهای آگهی مراجعه کنید و یا "مذاکره" را در دیوار جستجو کنید.
دپارتمان املاک مذاکره
با مذاکره ، همه چی حل میشه
--------------------------
کارشناس فروش : نیما رضازاده
--------------------------
کد 5948
✅️ویلایی 105 متری
❕ با ما مطمئن معامله کنید ❕
☎️تیم مشاورین دپارتمان املاک مذاکره در خدمت شما هستند☎️
برای ثبت درخواست های خود با مشاورین ما تماس بگیرید
✨دارای مجوز رسمی از اتحادیه املاک و مستغلات کلانشهر رشت ✨
✨انعقاد تمامی قرارداد ها با کد رهگیری و قرارداد های تحت نظر اتحادیه املاک و مستغلات کلانشهر رشت✨
⚜️تماس بگیرید تا از بهترین ها مطلع شوید⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.