تائید
فروش مسکونیآپارتمانمرداویج،تاپ لوکیشن،240متر،طبقه 1،لوکس

مرداویج،تاپ لوکیشن،240متر،طبقه 1،لوکس

1 هفته پیش در مرداویج

متراژ
240
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏96,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سنگ
⚜️مشاورین املاک موذنی⚜️

کد ملک : 9999

⭕ واحد آپارتمان در مرداویج ⭕ 

✔️ تاپ لوکیشن
✔️ 240 متر
✔️ سالن بزرگ
✔️ طبقه 1
✔️ 3 خواب
✔️ مستر
✔️ تک واحدی
✔️ کف سنگ اسلب
✔️ سیستم هوشمند
✔️ روف گاردن
✔️ 2 پارکینگ
✔️ دو بر نور
✔️ سال ساخت 1404
✔️ همکاران محترم تماس نگیرند

⭕⭕موارد مشابه موجود می باشد با یک تماس ملک مورد پسند خود را پیدا کنید ⭕⭕

مشاور شما خانم مهندس بوشهری

‏‎←←← ملک خود را به ما بسپارید →→→

‏‎با فروش و اجاره فوری ملک خود تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬