تائید
فروش مسکونیآپارتمانمزداران 185متر سوپو لوکس بادوپارگینک سندی

مزداران 185متر سوپو لوکس بادوپارگینک سندی

6 روز پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏79,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏427,027,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
5 طبقه تکواحدی
طبقه چهارم
پنج ساله
ساختمان سوپر لوکس
فول امکانات دسترسی عالی
بهترین جای مزداران
با دوپارگینک سندی
مشاور شما پارسا