تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیمستغلات 150متری با 400متر بنا سر نبش در خ انقلاب

مستغلات 150متری با 400متر بنا سر نبش در خ انقلاب

2 هفته پیش در میدان انقلاب

قیمت کل
‏46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,000,000 تومان
موردی استثنایی و تکرار نشدنی در یکی از بهترین جای منطقه

فلسطین بالای جمهوری در 4طبقه 100 متری سر نبش . زیر خیابان آزادی

متراژ زمین : 150 متری
زیر بنا 400 متر

فروش به دلیل مهاجرت
به قیمت رسیده

هلدینگ تخصصی مشاورین املاک سناتور شما را شایسته بهترین ها می داند.

کارشناس قدیمی کلنگی : حاج آقا هاشمی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با ۲شعبه فعال