تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبمستغلات اداری/1100متر بنا مفید/فول /عباس آباد

مستغلات اداری/1100متر بنا مفید/فول /عباس آباد

1 روز پیش در عباس‌آباد

متراژ
1100
ساخت
1375
اتاق
+4
قیمت کل
‏220,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
طبقه
1
زمین 530 متر بر 16 شمالی
1100 متر بنا مفید در 5 طبقه

زیر ساخت اداری کامل
ورودی حیاط درخت کاری شده
پارکینگ منفی + سرایداری

طبقات آخر دارای سوئیت ویژه مدیران و مهمانان
دسترسی عالی به اتوبان مدرس و مترو بهشتی

بدون معطلی با بنده تماس بگیرید
⚜️ روحبخش ⚜️

محدوده فعالیت :
سهروردی ، نیلوفر ، نوبخت ، سید خندان ، دبستان ، جلفا
خواجه عبدالله ، قبا ، ضرابخانه ، پارک کوروش ، پلیس،آرژانتین
بهار ، میثاق، خواجه نصیر ، معلم ، کلیم و ادیب ، فرهنگ و...
⭕◾◾◾◾⭕◾◾◾◾⭕◾◾◾◾⭕◾◾◾◾⭕

فروش--رهن و اجاره مستغلات--مشارکت--طراحی و بازسازی