تائید
فروش مسکونیآپارتمانمستقل 230متر عرصه200متر عیان100متر حیاط

مستقل 230متر عرصه200متر عیان100متر حیاط

2 روز پیش در اراک

متراژ
230
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,434,000 تومان
طبقه
همکف
⬅️ابتدای مدرس در بن بست
✅پشت قواره
✅بر بنا 10×23
✅بر ملک 3,5
✅بنا130+70زیرزمین قابل استفاده
✅سندتکبرگ
‼️برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید بامن تماس بگیرید.
مشاور شما : مهرابی
دپارتمان آراک انتهای خ. ملک
با مدیریت جناب رضا قهیه ای
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مالکین محترم برای تسریع در امر فروش فایل خود بامن تماس بگیرید
〽️اعتماد شما اعتبار ماست〽️