تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامستقلات نوساز 3طبقه زمین 300 متر قلب شهرک راه آهن

مستقلات نوساز 3طبقه زمین 300 متر قلب شهرک راه آهن

2 روز پیش در شهرک گلستان

متراژ
555
ساخت
1405
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300
قیمت کل
‏222,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏740,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️بنام خالق هستی ⚜️

✅️3 طبقه یکجا کلید نخورده
✅️هر واحد 185 متر
✅️تک واحدی بسیار شیک
✅️تاپ لوکیشن شهرک راه آهن
✅️فول امکانات با بهترین متریال
✅️ملک جنوبی نما تمام سنگ
✅️سازنده بنام منطقه
✅️اطلاعات تکمیلی تماس

⚜️کارشناس املاک و مستغلات ایرانشاهی ⚜️